پروژه های تجاری مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

در پروژه های  تجاری دو بخش روشنایی عمومی و نورپردازی ویژه بخصوص در نمای ساختمان مد نظر است هم اکنون بسیاری از  پروژه های تجاری در راستای کاهش هزینه های انرژی و نگهداری ساختمان در حال استفاده از منابع LED  هستند ضمنا این نوع نورپردازی از نظر زیبایی بصری و معماری نیز می تواند پاسخگوی نیازهای پروژه باشد.

 

پروژه تهران پالادیوم - مهندس رفتاری - محل اجرا : زعفرانیه تهران

نورپردازی نما و تامین روشنایی داخلی و معابر اطراف پروژه تهران پالادیوم ابتدا توسط تیم طراحی شرکت مهندسی پرتونگار محاسبه و سپس اجرا شد. در اینگونه پروژه ها ابتدا میزان روشنایی مورد نیاز مطابق جدول استاندارد روشنایی اماکن و مبحث 13 مقررات ملی ساختمان ، برآورد شده وسپس بر اساس طرح معماری و امکان انتخاب منابع روشنایی گوناگون ،نوع و تعداد چراغها مشخص میشود . در این پروژه هم با طی همین مسیر ،منابع روشنای و انواع  و توان آنها مشخص و در محل نصب شد که نتیجه آن نور مناسب محیطی و امکان دسترسی به منابع روشنایی برای سرویس دهی در سالهای متمادی است.

 

نورپردازی نمای تجاری تهران پالادیوم

 

یکی از نکات مهم در روشنایی نما ، مقاومت قطعات در برابر شرایط محیطی گوناگون و رطویت است که در پروژه تهران پالادیوم این مسئله توسط پرتونگار رعایت شده و باعث عدم نیاز به سرویس دهی و نگهداری در سالهای بعد می شود.

 

روشنایی نمای پالادیوم - زعفرانیه

 

نور روشنایی زیر پله برقی ها - سوپر مارکت پالادیوم - مقدس اردبیلی

نورپردازی

 

نورپردازی رستوران و فودکورت پروژه تهران پالادیوم با توجه به نیاز به دکوراتیو بودن چراغها و هماهنگی با طرح معماری داخلی از چراغهای

LED ریلی تولید پرتونگار استفاده شده است

 

چراغهای LED ریلی - فودکورت رستوران پالادیوم

 

 

طراحی و اجرای نورپردازی نمای ساختمان تجاری - اداری گلستان -  با استفاده از نئون فلکس فول کالر و ریسه LED و پروژکتورهای رنگی  

محل اجرا - آریا شهر تهران

 

نورپردازی نما

 

نورپردازی نما

نورپردازی نما با استفاده همزمان از نوون فلکس فول کالر 16 میلیون رنگ و پروژکتور و استریپ

 

منبع نوری که دارای قابلیت تغییر رنگ هستند ، جذابیت خاصی برای استفاده در نمای ساختمانهای تجاری دارند.

عکس زیر مربوط به برج تجاری اداری آرمان میباشد که با استفتده از نئون فلکسی رنگی(فول کالر ) با قابلیت تغییر رنگ و پروژکتورهای والواشر ال-ای-دی توسط پرتو نگار طراحی و اجرا شده است.

روشنایی نمای برج تجاری با نئون و پروژکتور

 

سیستم رقص نور چرخشی - محل اجرا : تاج برج آموت (آبرنگ) کرج

 

 

 

سیستم بسیار پر قدرت نور افشانی تاج یک مجتمع تجاری با قدرت 9000 وات LED  و تفکیک 16 میلیون رنگ - قابل تشخیص از فاصله 15 کیلومتری دارای 80 پروژکتور 108 وات فول کالر 16 میلیون رنگ - هر پروژکتور دارای یک آدرس اختصاصی است و با کنترلر پیشرفته  امکان حرکات نوری و رقص نور های بسیار متنوع را فراهم می سازد. این سیستم روشنایی تاثیر بسیار چشمگیری در جلب افراد و مشتری از نقاط دور دست حتی خارج از شهر داشته است.

 

 

محل اجرا : تهران - اسلامشهر - فروشگاه خانه و کاشانه

 

طراحی و تولید پروژکتور مختص پروژه جهت هماهنگی با نمای کامپوزیت

 

 

تبدیل هر تراس به یک باکس نوری در نمای برج یادمان کرج - تامین روشنایی محیطی برج با استفاده از پروژکتورهای LED

 

 

استفاده همزمان از وال واشر تک رنگ و فول کالر برای نور پردازی فضای داخلی مجتمع تجاری - استفاده از نور متناسب با طرح معماری جلوه خاصی به فضای داخلی می دهد .

 


نورپردازی فلت سقف های کاذب پارچه ای باریسول و اکستنزو در مجتمع تجاری تهران پالادیوم

 

 

نورپردازی برج آموت

آموت

 

نورپردازی نمای ساختمان اداری "دی" واقع در کرج با استفاده از نوون فلکسی - استفاده از نئون تک رنگ یکی از گزینه های مناسب برای روشنایی نمای پروژه های اداری است. مصرف پایین انرژی و دوام و ماندگاری طولانی از خصوصیات این منبع روشنایی است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ترکیب پروژکتورهای فول کالر با منابع تک رنگ سفیدSpot  در نمای خارجی - از پروژکتورهای اسپات spot light میتوان برای هدایت نور در مسیر دلخواه و با زاویه مناسب استفاده نمود. رنگ نور آنها میتوان قابل کنترل و یا تک رنگ و ثابت باشد.

 

 

 
پرژکتور led | والواشر | نئون فلکسی | پروژکتور متال هالید | تیوب LED | ریسه ال ای دی | پیکسل LED رشته ای | صفحه نمایشگر ال ای دی | پیکسلهای LED روکار | چراغهای سولار | طراحی نورپردازی | نورپردازی نمای ساختمان | نورپردازی ساختمان | نورپردازی